Financování bankovních záruk za vady díla
Green Warranty Bonds
Jediný dluhopisový program svého druhu na českém trhu s nejvyšším stupněm ochrany investora
Umožňuje investovat do solárních elektráren již prodaných společnostem, jako je BlackRock a další, kde bond poskytuje záruku na dílo dodané těmto partnerům. Jedná se o extrémně bezpečnou investici se zajímavým úročením. Jedinečná příležitost získat podmínky, na jaké běžně dosáhnou jen nadnárodní banky a investiční fondy.
V případě zájmu o nákup dluhopisů
nás neváhejte kontaktovat na: fundraising@solek.com
rádi vám pomůžeme zodpovědět všechny vaše dotazy.
Jak to funguje
1. Skupina SOLEK prodá elektrárnu investorovi. Ten zaplatí 100 % ceny.
2. Prostředky získané od investorů z prodeje Green Warranty Bond jsou umístěny na zvláštní účet u Citibank. Citibank oproti umístěným prostředkům vystaví bankovní záruku odpovídající 10 % kupní ceny elektrárny, která po dobu 2 let slouží jako záruka za vady díla (zhotovené elektrárny).
3. Skupina SOLEK umístí na zvláštní účet u Cyrrus prostředky pro účely výplaty výnosu z Green Warranty Bond vždy alespoň 6 měsíců před dnem výplaty výnosu, která probíhá jednou ročně.
4. Po uplynutí záruční doby dochází k uvolnění prostředků sloužících k vystavení bankovních záruk a jejich umístění na zvláštní účet u Cyrrus až do data splatnosti emise.
5. Investoři tak nepodstupují riziko financování stavby, emitent nemá přístup k jejich prostředkům a pouze dodává úrok.
Aktivní pro úpis
Podrobné informace o emisních podmínkách pro investory do aktuálně upisovaných dluhopisů SOLEK HOLDING SE.
Uzavřené
Podrobné informace o emisních podmínkách pro investory do upsaných dluhopisů SOLEK HOLDING SE.
Uzavřené
V tuto chvíli tu nic není.
Uzavřené
V tuto chvíli tu nic není.
Výroční zprávy
- Konsolidovaná výr. zp. 2022 5 MB
- SOLEK HOLDING SE 2022 8 MB
- SOLEK Czech services 2022 17 MB
- SOLEK Chile services 2022 775 KB
- Consolidated an. rep. 2021 7 MB
- Konsolidovaná výr. zp. 2021 8 MB
- SOLEK HOLDING SE 2021 7 MB
- SOLEK Czech services 2021 7 MB
- SOLEK Chile services 2021 107 KB
- Consolidated ann. rep 2020 6 MB
- Konsolidovaná výr. zp. 2020 17 MB
- Výroční zpráva 2020 7 MB
- SOLEK Czech services 2020 2 MB
- Consolidated fin. stat. 2019 928 KB
- Konsolidovaná úč. záv. 2019 776 KB
- Výroční zpráva 2019 7 MB
- Annual report 2018 10 MB
- Výroční zpráva 2018 3 MB
- Výroční zpráva 2017 6 MB
- Výroční zpráva 2016 7 MB
- Výroční zpráva 2015 5 MB
Informace uvedené na těchto internetových stránkách mají pouze informativní charakter a nepředstavují nabídku ke koupi nebo upsání cenných papírů emitovaných SOLEK HOLDING SE ani výzvu k podání nabídky ke koupi cenných papírů emitovaných SOLEK HOLDING SE nebo finanční či investiční poradenství.
Informace ani jejich části nesmí sloužit jako podklad pro závaznou smlouvu jakéhokoliv druhu, ani nesmí být v této souvislosti považovány za spolehlivé. Koupě nebo úpis cenných papírů emitovaných SOLEK HOLDING SE může probíhat výlučně na základě prospektu cenného papíru, schváleného ČNB, který je bezplatně ke stažení na této webové stránce, avšak toto schválení ze strany ČNB nelze považovat za potvrzení či garanci cenných papírů. Pokud jsou na této nebo dalších stránkách vyjádřeny prognózy, očekávání, názory nebo hodnocení či učiněny předpovědi do budoucna mimo prospekt cenného papíru, poukazuje se na to, že pro posouzení cenných papírů jsou rozhodující výhradně údaje uvedené v prospektu cenného papíru.
SOLEK HOLDING SE nepřejímá žádnou záruku za to, že cenné papíry popsané na následujících stránkách jsou jako investice vhodné pro všechny investory. Proto nejsou informace na této a následujících stránkách chápány jako doporučení ze strany SOLEK HOLDING SE cenné papíry emitované SOLEK HOLDING SE upisovat nebo jiným způsobem nabývat.
Návštěvníci těchto internetových stránek jsou sami odpovědni za to, aby analyzovali informace na nich obsažené a kontrolovali jejich integritu. Před každým investičním rozhodnutím se doporučuje podrobně prostudovat prospekt cenného papíru pro cenné papíry emitované SOLEK HOLDING SE, včetně případných dodatků a další všeobecně dostupné informační zdroje týkající se cenných papírů a nechat si odborně poradit se zřetelem na vlastní osobní majetkovou a investiční situaci. To vše z důvodu, aby návštěvník těchto internetových stránek plně pochopil potenciální rizika a výnosy spojené s rozhodnutím investovat do cenných papírů emitovaných SOLEK HOLDING SE.
V některých zemích může být nabývání cenných papírů, kterých se týkají informace zpřístupněné na následujících stránkách, zakázáno všeobecně nebo pro určitý okruh osob a tím možné pouze pro určité investory; to stejné může dále platit pro šíření informací o těchto cenných papírech. Uživatelé internetových stránek se vyzývají, aby se o takovýchto omezeních informovali a tato dodržovali.
Informace na této a dalších internetových stránkách nejsou určeny pro občany USA (jak je definováno ve směrnici S, US Zákona o cenných papírech – U.S. Securities Act 1933 v nyní platném znění) nebo osoby, které mají trvalý pobyt ve Spojených státech amerických, Kanadě, Austrálii nebo v Japonsku a nesmějí být těmito osobami prohlíženy ani na tyto osoby distribuovány.
Při otevření následujících internetových stránek akceptujete předešlé podmínky a potvrzujete, že nejste ani občan USA (jak je definováno ve směrnici S, U.S. Securities Act 1933 v nyní platném znění) ani nemáte trvalý pobyt v USA, Austrálii, Kanadě nebo v Japonsku a že nebudete distribuovat žádné zde obsažené informace nebo dokumenty občanům USA (jak je definováno ve směrnici S, U.S. Securities Act 1933) nebo jakýmkoliv osobám s trvalým pobytem ve Spojených Státech Amerických, Kanadě, Austrálii nebo Japonsku. Dále potvrzujete, že uznáváte, že následující informace a dokumenty nepředstavují nabídku ke koupi nebo upsání cenných papírů emitovaných SOLEK HOLDING SE ani výzvu k podání nabídky k nabytí cenných papírů emitovaných SOLEK HOLDING SE.